Ebook: Śniadania dla sportowca

  • PDF
  • 1 września 2020

Opis szkolenia

UWAGA! Aby pobrać ebooka załóż kontozaloguj się na nie. Ebook będzie czekał na ciebie w zakładce Szkolenia, Transmisja.

Ostatnie kilka tygodni spędziłem tworząc ebook „Śniadania dla sportowców”. Tytuł wskazuje na to, że jest to kolejna pozycja z przepisami, ale to tylko namiastka tego co znajdziesz wewnątrz ebooka. Pisząc ebooka kierowałem się zasadą „od ogółu do szczegółu”, dlatego też książka została podzielona przeze mnie na 5 części:

1⃣ Filary dietetyki sportowej

Ta część dedykowana jest szczególnie osobom, dla których będzie to pierwsze spotkanie z dietetyką. Mam nadzieję, że zawiedzeni nie poczują się także starzy wyjadacze dietetyki. Jest prosto i zwięźle, a tekst pozwala zrozumieć kolejne części ebooka.

2⃣ Śniadanie sportowca

Czym różni się śniadanie sportowca od posiłku zjadanego przez zwykłego Kowalskiego? Jakie są rekomendacje żywieniowe dla osób aktywnych fizycznych? Czy warto trenować na czczo, z pominięciem śniadania? W tej części usystematyzowałem wiedzę dotyczącą śniadań, które w diecie sportowca mogą pełnić funkcje posiłku przedtreningowego, a także niejednokrotnie jedynego posiłku zjadanego przed startem w zawodach.

3⃣ Pytania i odpowiedzi

Pisząc tę część starałem się wejść w buty sportowca i każdej aktywnej osoby. Wyszło to na tyle dobrze, że w tym rozdziale znalazło się aż 50 pytań i odpowiedzi na przeróżne dietetyczne zagadnienia. Chcesz wiedzieć ile jajek może jeść sportowiec? A może interesuje cię czy w diecie aktywnej osoby jest miejsce na parówki? W tym właśnie miejscu powinieneś szukać odpowiedzi.
4⃣ Tabele

Pod tą surową nazwą kryje się porównanie ponad 150 rynkowych produktów. Chcesz dowiedzieć się, który jogurt wysokobiałkowy dostępny na rynku najlepiej sprawdzi się w jadłospisie sportowca? A może ciekawi cię czy na sklepowych półkach znajdziesz płatki śniadaniowe, które bez wyrzutów sumienia możesz uwzględnić w swojej diecie? Jeżeli tak, ten rozdział powinien spełnić twoje oczekiwania.

5⃣ Przepisy

W teorii wiele rzeczy wydaje się proste. Dla wielu łopoty zaczynają się, gdy z szafki trzeba wyciągnąć garnki. Sportowiec musi przede wszystkim skupić się na treningu i regeneracji. Jestem tego świadomy, dlatego przygotowałem 25 prostych, szybkich i smacznych przepisów. Każdy przepis został wystandaryzowany, tak aby dostarczał zbliżonych wartości odżywczych.

Podsumowując:

➡ Blisko 150 stron
➡ 5 rozdziałów
➡ 50 pytań i odpowiedzi na popularne dietetyczne pytania
➡ Ponad 150 porównań produktów rynkowych
➡ 25 przepisów na śniadania dla sportowca
➡ Śniadania sportowca od strony teoretycznej
➡ Filary dietetyki sportowej

Program szkolenia

Książka liczy 145 stron i uwzględnia 5 rozdziałów:

1. Filary dietetyki sportowej
2. Śniadanie sportowca w teorii
3. 50 pytań i odpowiedzi
4. Porównanie produktów rynkowych
5. 25 przepisów na śniadania dla sportowca

Pobierz darmowy fragment: Darmowy fragment ebooka

Informacje organizacyjne

Termin:
1 września 2020
Lokalizacja:
E-book, PDF, ul. Twój komputer :)
Czas trwania:
145 stron

Cennik szkolenia

Studenci

do 26 roku życia

34,99 zł

Opłata podstawowa

 

34,99 zł

Cena uwzględnia 1 kopię ebooka w formacie pdf.

Formularz zgłoszeniowy

Nie można zpisać się już na to szkolenie ponieważ upłynął termin rekrutacji.